Jobba hos oss!

VI BJUDER PÅ GLÄDJE!

Vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med ambitiösa människor som delar vår passion för service! Vår framgång skapas av att alla medarbetare jobbar tillsammans!

Humor

På Trestads Trafikskola tar vi vårt jobb på allvar, men alltid med glimten i ögat. Vårt roliga och utmanande jobb präglar både våra personligheter och vårt sätt att tänka. Just därför är det inte konstigt att vi skämtar och skojar med våra kunder. Vi har roligt på jobbet och vill att det smittar av sig på våra kunder!

Service

På vår trafikskola är det en självklarhet att var och en av våra kunder alltid ska få service i världsklass och vi går gärna utanför ramarna för att hjälpa våra kunder på bästa sätt. Samma sak gäller inom företaget, alla ställer upp för varandra när det behövs.

Gemenskap

På Trestads Trafikskola är atmosfären väldigt avslappnad och gemenskapen väldigt stark. Varje person spelar en avgörande roll i vår framgång oavsett om man är chef eller anställd. Allas röster hörs och vi finns alltid tillgängliga för varandra.

 

Är du intresserad av att jobba med oss på Trestads Trafikskola?

Du är varmt välkommen att skicka in en intresseanmälan till info@trestadstrafikskola.se.

trestad_vag